Firma FRANC GARDINER SP. Z O.O. w Świdnicy – lider w branży osłon okiennych
poszukuje osoby na stanowisko:
PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ
Miejsce pracy: Świdnica
Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:
– Obsługa zamówień w języku niemieckim
– Realizacja i kontrola procesu kompletacji zamówienia „od przyjęcia zamówienia do wydania przesyłki”
– Udzielanie klientom informacji o wszelkich sprawach związanych z realizacją zamówień i aktualną ofertą
– Doradztwo
Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
– Umiejętności prowadzenia skutecznej sprzedażowo komunikacji (telefon, e-mail)
– Umiejętność szybkiego działania w procesach sprzedaży i obsługi klienta
– Komunikatywność
– Kreatywność
– Terminowość w realizacji zadań
– Doświadczenie w sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem
Nasza oferta = Twoje korzyści
– Praca w dużej, stabilnej firmie
– Praca w profesjonalnym środowisku
– Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów
– Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:
Franc Gardiner Sp. z o.o. ul. Składowa 3, 58-100 Świdnica
e-mail: [email protected]
Termin nadsyłania ofert do 12.09.2014 r.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.




![Pożar samochodu dostawczego w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar-samochodu-fot.-OSP-Strzegom-2-100x75.jpg)


![Ciężarówka utknęła pod wiaduktem w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/IMG-20251219-WA0005-100x75.jpg)

![Coraz bliżej święta… Zrób zdjęcie świątecznej choinki i wygraj prezenty [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/12/bombki-choinka-swieta-2020-fot.-Dariusz-Nowaczynski-2-100x75.jpg)
![Kto wygrał zaproszenia na świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA w Świdnicy? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)