Z dwoma medalami Mistrzostw Polski w Pointfightingu Polskiego Związku Kickboxingu zakończyli reprezentanci UKS-u Taekwondo Gryf Świdnica.

Zuzanna Jasinowska i Platon Adzesau zostali wicemistrzami Polski w Pointfightingu Polskiego Związku Kickboxingu. Zawody rozegrano 29-31 maja w Bałtowie. Zuzia startowała w kategorii dziewczynek dzieci do 9 lat -33kg. Platon rywalizował z kolei w kategorii chłopców dzieci 9 lat -33kg.
– Po gładko stoczonych walkach eliminacyjnych nasi zawodnicy tylko niewielką stratą punktową przegrali swoje finały po bardzo technicznych pojedynkach. W zawodach wzięła udział też Emilia Marcińczyk w kategorii kobiet kadet starszy -46kg. Pomimo dzielnej postawy Emilia tym razem zawody zalicza na poczet zdobytego doświadczenia – podsumowuje świdnicki klub.
Naszym zawodnikom sekundował trener Waldemar Zdebski.
/MDvR/


![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


