Bardzo dobrze spisała młoda ekipa Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej z rocznika 2013. Na turnieju Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej w Kątach Wrocławskich, Świdniczanie wywalczyli drugą lokatę.

W sobotnim turnieju wystartowało pięć zespołów. Grano systemem „każdy z każdym”. ŚKPR zanotował trzy zwycięstwa (11:6 z Siódemką Miedź Legnica, 14:7 i 14:6 z Borem Oborniki Śląskie i 14:6 z UKS-em Chrobry Żórawina) oraz uległ zwycięzcy turnieju – Acanie Moto-Jelcz Oława 8:14.
ŚKPR: Rolski, Jaźwik – Szmaj T., Popis, Mojsiuk, J. Kuźdub, I. Ożóg, W. Kopeć, Gajos, Cząstka, Ponczyński, Sołtys.
/ŚKPR/
![Za nami finałowy rzut Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/CSC_0087-238x178.jpg)

![Tym razem zawody udało się przeprowadzić [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09276_wynik-238x178.jpg)
![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)



