Mnóstwo śmiechu towarzyszyło niecodziennej wizycie strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej na Festynie Integracyjnym organizowanym przez Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 16 „Słoneczko” w Świdnicy.

– Nasi druhowie przygotowali dla najmłodszych nie lada atrakcje. Śmiałkowie mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy podczas akcji — spróbować swoich sił, podając wodę z szybkiego natarcia oraz hydronetki.Dla ochłody w czasie upalnego dnia przygotowaliśmy również wodną mgiełkę, która przyniosła wszystkim dużo radości – opisują druhowie.
/opr. red./
fot. OSP Świdnica









