Nie żyje Marian Gębski, były sołtys Bystrzycy Górnej – poinformowała gmina Świdnica.

Marian pełnił funkcję sołtysa Bystrzycy Górnej w latach 19 stycznia 2022 r. – 12 czerwca 2024 r., angażując się w sprawy lokalnej społeczności i pracę na rzecz mieszkańców.
/red./
![OSP Witoszów mistrzem gminnych zawodów sportowo-pożarniczych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Pszenno-gminne-zawody-strazackie-2026.06.13-39-238x178.jpg)


![„Spotkali się” na Esperantystów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/kolizja-Swidnica-5-100x75.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-100x75.jpg)



