Dopiero drugą porażkę w tym sezonie poniosła młodzież Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej występująca w III lidze seniorów. Po raz drugi jej pogromcą okazała się MKS Silesia Świebodzice. Tak jak w Świebodzicach, tak i w niedzielę, 19 kwietnia w Świdnicy mecz był bardzo zacięty, a zwycięstwo rywali minimalne.

W pierwszej rundzie Silesia wygrała 30:29, tym razem było 32:30. Zespół trenera Krzysztofa Terebuna długo utrzymywał minimalną przewagę. Losy spotkania zaczęły odwracać się w ostatnim kwadransie.
Nasz zespół ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie – w sobotę, 25 kwietnia na wyjeździe z Siódemką Miedzią Legnica. W walce o podział miejsc na podium pozostają właśnie ŚKPR, Siódemka i Silesia.
ŚKPR II Świdnica – Silesia Świebodzice 32:30 (17:15)
ŚKPR II: Anioł – Tarnowski 8, Marek 8, Mitek 4 Kozłowski 4, Szychowski 2. Ruszaj 2, Matyjas 1, D. Błaszczyk 1, Bronikowski, Choiński.
/ŚKPR/
![Walczyli o miano najlepszych lekkoatletów klas 7-8 [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09168_wynik-238x178.jpg)



![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




