Przy ulicy Towarowej w Świdnicy odnaleziono psa przywiązanego do drzewa. Sprawą zajmuje się policja.

– 26 kwietnia około godziny 14.30 został odnaleziony pies w wieku około 9-10 lat, mieszaniec w typie shih tzu, który został przywiązany do drzewa. Został on znaleziony w lasku przy ulicy Towarowej w Świdnicy, naprzeciwko peronów stacji Świdnica Przedmieście – informuje jeden z czytelników portalu Swidnica24.pl. – Jeśli ktoś posiada informacje o tym psie lub zna właściciela to proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy, gdzie toczy się postępowanie w tej sprawie – dodaje.
/mn/
zdjęcia nadesłane przez czytelnika Swidnica24.pl

![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-238x178.jpg)


![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-100x75.jpg)




