Do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych doszło w piątek, 20 marca, na drodze krajowej nr 5 w Strzegomiu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Służby ratunkowe zaalarmowano o godzinie 9:58. – 25-letni kierowca pojazdu marki Volkswagen Transporter, poruszając się drogą krajową nr 5, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył jadącego przed nim samochodu tego samego modelu pojazdu, którym kierował 40-letni mężczyzna – informuje asp. Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy,
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. W obu pojazdach zatrzymano dowody rejestracyjne.
fot. OSP Strzegom
![Śmigłowiec LPR lądował w centrum Strzegomia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Smiglowiec_LPR_w_Strzegomiu-3-238x178.jpeg)


![Śmigłowiec LPR lądował w centrum Strzegomia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Smiglowiec_LPR_w_Strzegomiu-3-100x75.jpeg)




![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)