Od pewnej wygranej decydującą fazę rozgrywek dolnośląskiej ligi juniorek rozpoczęły reprezentantki Młodzieżowego Klubi Siatkówki Polonia Świdnica.

– W rozgrywanym w Brzegu Dolnym pierwszym meczu fazy play-off dolnośląskiej ligi juniorek nasz zespół wygrał bez straty seta z miejscowym Rokitą. Gratulujemy naszym dziewczynom oraz trenerom i trzymamy kciuki za rewanż, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 18 stycznia o godzinie 19 00 w naszej kultowej hali OSiR Świdnica przy ulicy Pionierów – przekazuje obóz MKS-u Polonia Świdnica.
MKS Rokita Brzeg Dolny – MKS Polonia Świdnica 0:3 (18:25, 21:25, 23:25)
/MDvR/









