Na tzw. łączniku autostradowym w okolicach zjazdu w kierunku Osiedla Zawiszów w Świdnicy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu są utrudnienia w ruchu.

Służby zostały zaalarmowane o godz. 16.18. – W zderzeniu uczestniczyły dwa pojazdy, którymi podróżowały cztery osoby. Dwie z nich uskarżały się na dolegliwości – mówi bryg. Łukasz Grzelak z KP PSP w Świdnicy.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doprowadziła osoba kierująca Toyotą, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW. Pasażerka z BMW doznała obrażeń i została przewieziona przez pogotowie ratunkowe do szpitala – informuje asp. Paweł Noga z KWP we Wrocławiu.
Na miejscu pracują 2 zastępy z JRG Świdnicy, zastęp OSP Świdnica, policja i pogotowie ratunkowe.
/red./









