Wystartowały zmagania w ramach osiemnastej edycji Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup. O tytuł mistrzowski walczą przedstawiciele dwunastu zespołów.

– Tęskniliśmy za golami, a tych na inaugurację Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup nie brakowało. O tytuł mistrzowski walczy 12 drużyn, a triumfatora poznamy 1 lutego. Oficjalnego otwarcia nowych rozgrywek dokonali Przemysław Sikora, burmistrz Żarowa, Kamil Nieradka, zastępca burmistrza Żarowa oraz Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie – przekazują organizatorzy.
Wyniki 1. kolejki:
Królowie Meksyku – Emeritos Banditos 6:3
Boca Seniors – Absolwent Pasieczna 0:2
Golden Boys – Chaos 5:2
Wektor Świdnica – Asy z B-klasy 6:0
Progres Team – Płotex Ciubasa Team 3:4
FC Skrzypas – Razem Ponad Tonę 3:5
Tytułu mistrzowskiego bronią piłkarze Wektora Świdnica, którzy są również triumfatorem mistrzostw Dolnego Śląska Regionalnych Lig Futsalu.
Oficjalna strona rozrywek: https://electroluxcup.zarow.pl/
/MDvR/


![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


