Weronika Badora, Oliwia Binkowska, Nel Obajtek i Blanka Wiącek wchodzące w skład formacji Tippy Toe ze Szkoły Tańca Cordex z Wałbrzycha, sięgnęły w niedzielę, 14 grudnia po srebrny medal podczas odbywających się w Budapeszcie Mistrzostw Świata Stage Dance WDSF.

– Formacja Tippy Toe z Wałbrzycha zdobyła wicemistrzostwo świata w kategorii showdance junior. Dziewczyny rywalizowały w międzynarodowym gronie tancerzy z 20 krajów, zmierzyły się z 14 zespołami i wywalczyły srebro! To zwieńczenie całorocznej pracy, podkreślenie zaangażowania trenerskiego, cudownej choreografii Agaty Zając, wsparcia Klubu UKTS Cordex oraz rodziców tancerek – podsumowuje Szkoła Tańca Cordex.

/MDvR, FOTO: Szkoła Tańca Cordex/







![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)

![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
