Urząd Gminy Świdnica będzie organizatorem Charytatywnego Turnieju Piłki Halowej o Puchar Szefa Gminnego Sztabu WOŚP. Walka na boisku hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbędzie się w niedzielę, 18 stycznia.

– Gramy razem dla WOŚP i zapraszamy wszystkie sportowe drużyny z terenu gminy Świdnica do udziału w wyjątkowym turnieju piłki halowej! To idealna okazja, by połączyć rywalizację sportową z pomaganiem – zachęcają do udziału pomysłodawcy wydarzenia.
Kiedy?
18 stycznia 2026 r.
Przyjazd drużyn do godz. 12:00
Gdzie?
Hala Sportowa Gminnego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Witoszów Dolny 60
Kto może zagrać?
– Reprezentacje klubów sportowych Gminy Świdnica
– Zawodnicy od 16. roku życia
– Drużyny: 7–10 zawodników
– Liczba miejsc ograniczona – maks. 10 drużyn

Wpisowe:
200 zł od drużyny – w całości do puszki WOŚP
Zgłoszenia przyjmujemy do:
– 12 stycznia 2026 r. do godz. 12:00
osobiście: Urząd Gminy Świdnica, ul. B. Głowackiego 4, pok. 314
mailowo (skan): [email protected]
Emocje, sportowa walka, fair play i pomoc w szczytnym celu!
Zbierz drużynę, załóż jednolite stroje i dołącz do nas – każdy gol to wsparcie dla WOŚP!
Pytania?
tel. 74 852 30 67 wew. 313
Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!
/MDvR/






![Szklanka na drogach i chodnikach, seria kolizji, problemy na kolei. Służby apelują o ostrożność [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Tworzyjanow-wypadek-2026.02.05-0-100x75.jpg)


![Orkiestra Księżniczek powraca. Noworoczny Koncert Wiedeński już 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-1-100x75.jpeg)