Zawodniczki z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy sięgnęły po mistrzostwo powiatu w siatkówce kobiet. Zwyciężczynie wygrały swoje spotkania z Liceum ze Świebodzic i Zespołem Szkół Ekonomicznych w Świdnicy.

– Tym samym nasze siatkarki uzyskały awans do kolejnego etapu rozgrywek. Trzymamy kciuki, aby udało się awansować do dolnośląskich finałów – przekazują dumni przedstawiciele Banacha.
Skład II LO: Milena Pietrzyk, Michalina Kozak, Angelika Borońska, Lena Jasińska, Hanna Lipińska, Maja Długołęcka, Lena Dąbrzalska, Hanna Rokicka, Julia Rokicka, Maja Kaczmarczyk, Tosia Bydłowska, Hanna Perzyna. Opiekunem i trenerem jest Tomasz Gołowkin.
/MDvR/









