Zgłoszenie, które wpłynęło od sąsiadów, postawiło na równe nogi wszystkie służby. Na szczęście pożaru nie było. Nie będzie także obiadu.

Zawiadomienie o dymie, wydobywającym się z jednego z mieszkań w budynku przy ul. Waryńskiego w Świdnicy wpłynęło o godz. 13.22. – Zawiadamiający zgłaszał, że wewnątrz może być człowiek, ale nie otwiera drzwi – poinformował bryg. Łukasz Grzelak z KP PSP w Świdnicy. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policję.
– Okazało się jednak, że lokator otworzył drzwi, a za dymem stała przypalona potrawa. Nasza interwencja nie była potrzebna – mówi zastępca komendanta świdnickiej straży pożarnej.
fot. Mariusz Ordyniec

![I po obiedzie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page-2-238x178.jpg)
![Zderzenie na ul. Łukasińskiego w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/zderzenie-ul.-Lukasinskiego-1-238x178.jpg)

![I po obiedzie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page-2-100x75.jpg)
![Zderzenie na ul. Łukasińskiego w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/zderzenie-ul.-Lukasinskiego-1-100x75.jpg)


![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
