Rockowe covery zespołu HEY w wykonaniu SIC! i autorski repertuar Fortun rozruszały i rozśpiewały publiczność. To były ostatnie już plenerowe koncerty w Parku Centralnym, realizowane w ramach cyklu „Muzyka Mi Leży”.
Świdnicki Ośrodek Kultury zaprezentował ostatni tegoroczny koncert cyklu „Muzyka Mi Leży”. Dla publiczności zagrały zespoły SIC! i Fortun. Było to kolejne wydarzenie, podczas którego udało się zapełnić wszystkie miejsca.
/oprac. AN/
/komunikat – ŚOK/
/Zdjęcia: Justyna Kluka, ŚOK/
![Gołębie opanowały scenę w Świdnicy. Młodzi alchemicy zachwycili nowym spektaklem „Dziób w dziób” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Alchemia-Teatralna-spektakl-Dziob-w-dziob-2026.06.24-6-238x178.jpg)








