Strona główna 112 W śmieciarce zapaliły się odpady. Interweniowali strażacy

W śmieciarce zapaliły się odpady. Interweniowali strażacy

0

Dwa zastępy straży pożarnej interweniowały w środę przy ulicy Parkowej w Strzegomiu w związku z pożarem, do którego doszło w komorze śmieciarki.

fot. OSP Strzegom

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do strażaków o godzinie 11.54. – W Strzegomiu przy ulicy Parkowej doszło do pożaru odpadów w śmieciarce. Palące się śmieci wysypano z pojazdu, na następnie zostały one ugaszone. Samej śmieciarki nie trzeba było gasić – mówi bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej: jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Świebodzicach oraz jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzegomiu.

/mn/

fot. OSP Strzegom

Poprzedni artykułIch łupem padły towary za kilka tysięcy złotych. Złodziei poszukują świdniccy policjanci [FOTO/VIDEO]