– To ostatnie chwile, aby skorzystać z atrakcji basenu letniego przy ulicy Śląskiej. Zapraszamy do poniedziałku, 1 września włącznie. Aby w dobrym nastroju wrócić do szkoły, w tym dniu na wszystkich gości czeka promocyjna cena biletu – jedynie 10 złotych! – zachęca Przemysław Grzyb z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

– W tym roku lato było nieco kapryśne i chłodniejsze niż w poprzednich latach, ale w najbliższych dniach zapowiadana jest niezła pogoda – w poniedziałek temperatura może osiągnąć 27 stopni! Warto z niej skorzystać i spędzić czas na basenie, bo następna taka okazja nadarzy się dopiero za rok! – przekonuje przedstawiciel OSiR-u.
Tak jak w trakcie całego sezonu, także w ostatnich dniach basen czynny będzie od godziny 10.00 do 19.00.
/inf.OSiR Świdnica/

![Rodzinna sobota pełna zabawy i misji specjalnych. Psi Patrol w Galerii Świdnickiej [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Psi-Patrol-w-Galerii-Swidnickiej-2026.05.23-25-238x178.jpg)







![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)