W wieku 79 lat zmarła Elżbieta Suchodolska – wieloletnia nauczycielka Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej.

– Z ogromnym smutkiem informujemy, że odeszła od nas Pani Elżbieta Suchodolska – wieloletnia nauczycielka i ceniona pracowniczka Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej. Pani Elżbieta przez wiele lat z oddaniem, pasją i sercem kształtowała kolejne pokolenia uczniów. Jej ciepło, życzliwość i profesjonalizm na zawsze pozostaną w naszej pamięci – poinformowała społeczność szkoły.
– Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia. Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 21 lipca, o godzinie 11.00 na cmentarzu na Zawiszowie w Świdnicy – przekazali przedstawiciele szkoły.
/informacja nadesłana, opr. mn/


![Świąteczne ozdoby, pyszności i występy artystyczne. Bożonarodzeniowy jarmark w Jaworzynie Śląskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jaworzyna-jarmark-bozonarodzeniowy-2025.12.13-mix-238x178.jpg)



![Dwa nocne pożary w Wirkach. Spłonęły budynki gospodarcze [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Wirki-pozar-2026.01.03-mix-100x75.jpg)


![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
