Miniony weekend należał do młodzików Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej (złote krążki krajowego czempionatu), ale swoje trzy grosze dorzucili też… oldboje. Na rozgrywanych w Lublinie Mistrzostwach Polski Masters tym razem zabrakło zespołu Old Boys Handball Team Świdnica, ale nasi weterani wsparli, i to z powodzeniem kolegów z Górnika Złotoryja.

W kategorii M 55 wystąpił Jacek Zapart, a w kategorii M 45 Karol Zając i Łukasz Trzósło. W obu przypadkach ekipa ze Złotoryi zdobyła brązowe medale!
/ŚKPR/
Reklama
![Szykują się do trzeciej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/turniej-siatkowka-22-listopada-2025-2-238x178.jpg)


![Niebezpieczny manewr na ulicy Kazimierza Wielkiego. Kierowca wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/wyprzedzanie-100x75.jpg)

![Wierzba wbiła się w dach domu. Strażacy pracują po nocnej burzy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/po-burzy-Jagodnik-straz-pozarna-20-sierpnia-2026-2-100x75.jpg)
![Azotowa „mgła” na ul. Towarowej w Świdnicy [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/azot-100x75.jpg)


