W ostatnią sobotę, 28 czerwca w Świebodzicach odbył się Otwarty Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Strzelectwa „Walkiria”. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono miłośników sportów strzeleckich, stwarzając okazję do sportowej rywalizacji, integracji oraz wspólnego spędzenia czasu w doskonałej atmosferze.

Turniej to nie tylko zmagania o jak najlepsze wyniki, ale również promocja aktywnego stylu życia i sportowej pasji. Na strzelnicy nie brakowało emocji, koncentracji i zdrowej adrenaliny, które towarzyszyły uczestnikom przez cały czas trwania zawodów.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: burmistrz Świebodzic Paweł Ozga wraz ze swoim zastępcą Tobiaszem Wysoczańskim, którzy osobiście pogratulowali organizatorom, z prezesem stowarzyszenia Piotrem Solarkiem na czele – znakomitej organizacji wydarzenia. Samorządowcy życzyli zawodnikom powodzenia, celnych strzałów oraz dobrej zabawy.
– Turniej został dofinansowany z budżetu Gminy Świebodzice. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a organizatorom dziękujemy za popularyzację sportu strzeleckiego w naszym mieście – podsumowuje Urząd Miasta w Świebodzicach.
/UM Świebodzice/

![Tym razem zawody udało się przeprowadzić [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09276_wynik-238x178.jpg)

![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)



