Do kolizji dwóch pojazdów ciężarowych doszło na drodze wojewódzkiej 382 pomiędzy Świdnicą a Strzegomiem. Nikt nie odniósł obrażeń.

Pojazdy zderzyły się około godz. 16.00 na wysokości stacji paliw. – Nie doszło do wycieków, nie ma osób poszkodowanych – informuje mł. asp. Michał Rzepecki z KPP w Świdnicy. W miejscu zdarzenia jeden pas jest zablokowany.
Nagranie nadesłane przez czytelnika.

![Policjanci poszukują 14-letniej Oliwii [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-238x178.jpg)


![Policjanci poszukują 14-letniej Oliwii [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)




