„To ludzie są najważniejsi”. To nie tylko hasło kampanii prezydenckiej Szymona Hołowni i nie pusty slogan – to realna postawa i konkretne działania: spotkania twarzą w twarz, otwarte drzwi, brak dystansu, prawdziwa rozmowa. Nie ma gotowych odpowiedzi, są prawdziwe pytania – o sprawy bliskie, jak jakość szkół, stan dróg czy dostęp do lekarza.
W kampanii Szymona Hołowni nie ma miejsca na dystans ani sztuczność. Kandydat na Prezydenta RP konsekwentnie stawia na autentyczną rozmowę – bez kartki, bez barierek, za to z uważnością i otwartością na każdy głos.
Już w najbliższych dniach odwiedzi Dolny Śląsk, między innymi Świdnicę i Wałbrzych. Spotkania z mieszkańcami odbędą się w różnych formatach – od plenerowych wydarzeń na miejskich rynkach, po rozmowy w salach, gdzie można spokojnie zadać pytanie i porozmawiać o przyszłości Polski.
To nie tylko wydarzenia kampanijne, ale też okazja do rozmowy z politykiem, który nie boi się patrzeć ludziom w oczy i odpowiadać na wszystkie trudne pytania.
Polska potrzebuje dziś prezydenta, który słucha, nie poucza – mówi Szymon Hołownia. Prezydenta, który widzi ludzi i ich sprawy – w wielkich miastach i mniejszych miejscowościach. Każda rozmowa wnosi coś nowego. I każda ma znaczenie. Dlatego nie zatrzymujemy się i jedziemy dalej – spotykać się, słuchać, rozmawiać. Tylko tak da się naprawdę zrozumieć, w jakim kraju chcemy żyć.
W Świdnicy spotkanie otwarte – Klub Bolko Plac Grunwaldzki 11 w piątek 11 kwietnia o 18:30
W Wałbrzychu spotkanie otwarte – Rynek w piątek 11 kwietnia o 16:00
Przyjdź. Porozmawiaj. Spotkajmy się pod jedną flagą!

/Materiał sfinansowany przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Szymona Hołowni/
/Artykuł sponsorowany/

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Bohaterow-Getta-238x178.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Bohaterow-Getta-100x75.jpg)

![Jeździł autem po zamarzniętym zalewie. Kierujący odpowie przed sądem [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/jazda-autem-po-zalewie-2026.01.25-mix-100x75.jpg)
![Odblaski w zasięgu ręki. MOPS zaprasza, policja przypomina [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/odblaski-Swidnica-MOPS-3-100x75.jpg)
![Samochodem po zalewie Witoszówka [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/page-25-100x75.jpg)

![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
![Lokalna historia i ciekawostki w najnowszym 52. „Roczniku Świdnickim” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-1-100x75.jpg)