Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło na drodze wojewódzkiej nr 382 między Świdnicą a Strzegomiem. Jeden z kierowców uciekł.

Policja otrzymała sygnał o zdarzeniu drogowym 6 marca o godzinie 15.40. – Po dojeździe na miejsce funkcjonariusze zastali pojazd Smart, leżący w rowie i BMW w polu po przeciwległej stronie drogi. Przy BMW był kierowca, który wyjaśnił, że jadąc w kierunku Strzegomia rozpoczął manewr wyprzedzania, a gdy pojazdy się zrównały, kierowca Smarta zaczął skręcać. Doszło do zderzenia samochodów – relacjonuje asp. Magdalena Ząbek.
– 22-letni kierowca BMW poinformował, że mężczyzna ze Smarta po krótkiej wymianie zdań poszedł w kierunku lasu. Policjanci podjęli poszukiwania, ale go nie odnaleźli – dodaje rzeczniczka świdnickiej policji.
Kierujący BMW nie odniósł obrażeń. Policja wykonuje czynności, zmierzające do ustalenia kierowcy Smarta.
/red./
Za CYNK! i zdjęcia dziękujemy czytelnikowi.
Jesteś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu świdnickiego? Daj CYNK! Prześlij zdjęcie lub nagranie!

![Uderzył w słup, zatrzymał się na ogrodzeniu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/page-1-238x178.jpg)


![Uderzył w słup, zatrzymał się na ogrodzeniu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/page-1-100x75.jpg)

![Świdnicki sąd podjął decyzję w sprawie aresztu dla Borysa B. podejrzanego o zastrzelenie 26-latka [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/po-posiedzeniu-aresztowym-Borysa-B-2026.04.30-2-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)