Zespół z rocznika 2012 Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej wziął udział w turnieju organizowanym przez Olimpię Piekary Śląskie. W stawce sześciu mocnych ekip świdniczanie zameldowali się na piątej lokacie.

Szare Wilczki uległy 6:14 ekipie z Zawiercia i 6:12 Piotrkowianinowi Piotrków Trybunalski oraz pokonali 9:7 gospodarzy z Olimpii Piekary Śląskie. Turniej wygrał Piotrkowianin przed GOKiS Katy Wrocławskie i Zawierciem. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrano Tymona Brygiera.
ŚKPR: F. Pawlak, X. Pindel, O. Omański, J. Krynicki, K. Konas, T. Wiśniewski, F. Miedziński, T. Brygier, P. Gniewek, T. Hupało, S. Swędrowski, R. Zając, A. Jarych. M. Morawski, F. Tatko
/ŚKPR/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








