Do Świdnicy trafi nie jedno, ale dwa złote serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak już informowaliśmy, ponad 166 tysięcy złotych wylicytował BEL-POL wraz z pracownikami i franczyzobiorcami i do tej firmy trafi serce nr 7. Nr 55 powędruje do właścicielki świdnickiej kawiarni.

Kawiarnia Ciacho Cafe, którą prowadzi Dorota Tęcza-Paleczna, laureatka Debiutu Gospodarczego z 2012 i Świdnickiego Gryfa z 2014, zapłaci za swoje serduszko 35 800 zł.
Wszystkie zebrane pod 33.Finału WOŚP pieniądze pozwolą kupić sprzęt dla dziecięcej hematologii i onkologii.
/red./

![Piknik świętojański w Parku Centralnym rozpoczęty. Będą też występy i widowisko inspirowane dawnymi zwyczajami słowiańskimi [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Piknik-Swietojanski-2026.06.26-44-238x178.jpg)







