Aż pięć zawodniczek Młodzieżowego Klubu Siatkówki Polonia Świdnica wzięło udział w ostatnich konsultacjach naborowych do kadry Dolnego Śląska młodziczek na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Wśród niemal 70 zawodniczek z rocznika 2011 w Brzegu Dolnym trenowało także pięć biało-zielonych siatkarek MKS-u Polonia Świdnica. W tej grupie znalazły się Michalina Jaźwik, Aleksandra Leśniowska, Alicja Kuźmińska, Klara Ćwiek oraz Lena Ściepuro z rocznika 2012.
/MDvR/

![Ponad 600 zawodników wystartowało w świebodzickim Biegu Muflona [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Bieg-Muflona-Swiebodzice-2026-fot.-UM-Swiebodzice-5-238x178.jpg)
![Polonia z najwyższym zwycięstwem w sezonie, mistrzostwem rozgrywek i awansem wyżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/724216712_999133263011870_864029508461218601_n-238x178.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-100x75.jpg)

![Spłonął boks śmietnikowy przy Parkowej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Saperow-pozar-smietnika-2026.06.13-mix-100x75.jpg)



