Od 1 stycznia 2025 roku przestanie funkcjonować kasa w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach.

– Uprzejmie informujemy Mieszkańców Świebodzic, że wraz z początkiem Nowego Roku 2025 zostanie zlikwidowana kasa w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach – przekazano w komunikacie UM Świebodzice.
– Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo dokonywać wpłat bez prowizji, takich jak: za podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, podatek od środków transportu, za gospodarowanie odpadami komunalnymi, za koncesję alkoholową, za użytkowanie wieczyste gruntów, opłatę skarbową – w agencji bankowej Monetia przy ul. Strzegomskiej 6. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8:00 do 15:30 z przerwą w godz. 13:00 do 13:30 – dodano.
/UM Świebodzice, opr. mn/

![Odłóż telefon i… żyj! Napisy przed przejściami dla pieszych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/napisy-przed-przejsciami-2-238x178.jpg)

![Trudna sztuka latania. Na pomoc bocianiemu juniorowi z Pszenna [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/bocian-pomoc-2-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-100x75.jpg)
![Popisy na skrzyżowaniu w Świdnicy. Wyjechał z Częstochowskiej w poślizgu [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-drift-100x75.jpg)



