W wieży ratuszowej w Świdnicy zaprezentowane zostaną prace malarskie Andrzeja Rabiegi. Artysta na wystawie pokaże „Akwarelowe ptaki”. Wernisaż rozpocznie się już dzisiaj, 6 grudnia o godz. 17.00. Wstęp wolny.
Andrzej Rabiega to artysta grafik, malarz akwarelista. Urodził się w Gdańsku w 1967 roku. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Od 2001 roku pracuje jako „wolny strzelec”. Jest członkiem Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich.
/materiały – organizatora/
![Gołębie opanowały scenę w Świdnicy. Młodzi alchemicy zachwycili nowym spektaklem „Dziób w dziób” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Alchemia-Teatralna-spektakl-Dziob-w-dziob-2026.06.24-6-238x178.jpg)








