Strona główna 0_Slider Rywalizujemy na wyjeździe z Górnikiem Złotoryja

Rywalizujemy na wyjeździe z Górnikiem Złotoryja [RELACJA LIVE]

0

Już o 12.30 rozpocznie się kolejny w tym sezonie mecz czwartoligowych piłkarzy IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. Naszym rywalem jest Górnik Złotoryja na którego obiekcie odbędzie się to spotkanie. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład: Kotau, Misztal, Łaski, Duda, Sobczak, Sowa, Taranek, Dryja, Migas, Mojka, Kruchlak.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – dośrodkowujemy w pole karne – bronią się obrońcy.

5′ – stroną aktywniejszą i dokładniejszą na razie świdniczanie – kolejna wrzutka, tym razem piłkę wyłapuje bramkarz.

7′ – tracimy piłkę i ratujemy się faulem na 30. metrze od bramki.

8′ – rzut wolny dla rywali, radzą sobie z nim nasi defensorzy.

11′ – fauluje bramkarz przeciwników – mamy jedenastkę! Żółtko dla golkipera Górnika.

12′ – Sowa trafia – prowadzimy 1:0!!!

14′ – przechwytujemy kolejną piłkę i ruszamy z akcją – Mojka uderza niedokładnie.

15′ – Dryja wywalcza rzut rożny – to jest dobry kwadrans w wykonaniu biało-zielonych.

16′ – znakomita okazja gości – bramkarz broni uderzenie Taranka z wnętrza pola karnego.

18′ – trochę więcej miejsca w okolicy naszego pola karnego znaleźli przeciwnicy – wyjaśniamy tę sytuację.

19′ – niestety gospodarze doprowadzają do wyrównania, strzelcem Firlej – 1:1!!!

21′ – ożywili się miejscowi – nabierają na sile ich ataki, więcej też agresji w grze.

24′ – gra przenosi się w okolice środka boiska.

27′ – dobrze czyścimy większość sytuacji ofensywnych rywali – szkoda tej na 1:1, tym bardziej, że mieliśmy chwilę wcześniej swoją okazję na 2:0…

29′ – strzał z dystansu złotoryjan – broni Kotau.

30′ – walczył Dryja z obrońcą Górnika – górą kapitan gospodarzy.

33′ – Na lewej flance walczy Mojka – bezskutecznie.

36′ – atakujemy pressingiem – z trudem, ale wychodzą z tego przeciwnicy.

39′ – Kotau broni mocny strzał z dalekiego dystansu – Misztal następnie ofiarnie blokuje dobitkę.

41′ – faulujemy na wysokości 25. metra od bramki – uderza zawodnik gospodarzy, lecz piłka przelatuje nad poprzeczką.

43′ – Migas wrzuca piłkę w pole karne, Mojka głową trafia na 2:1!!!

45′ – sędzia dolicza minutę.

45+1′ – z kontrą wychodzą gospodarze – przestrzelone uderzenie, a okazja była świetna.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w naszym składzie.

47′ – gramy cały czas odważnie, staramy się wyłuskiwać piłkę, oddalając niebezpieczeństwo od naszej bramki.

49′ – Mojka decyduje się na strzał zza linii pola karnego – piłka mija światło bramki.

50′ – niestety tracimy drugiego gola po wyrzucie z autu – długa piłka i na długim słupku akcję zamyka mocnym strzałem z woleja Tycel – 2:2!!!

51′ – sytuacja z autem wzięła się po naszej okazji i stracie, gdzie przeszkodziliśmy sobie w akcji ofensywnej.

53′ – ostry faul przy próbie odzyskania piłki Kruchlaka – żółta kartka.

54′ – kolejny atak złotoryjan – Duda ratuje się faulem i ogląda żółtą kartkę.

55′ – wrzucają futbolówkę w nasze pole karne miejscowi – bardzo źle i ta wychodzi poza linię końcową.

59′ – znacznie lepszy moment po stronie miejscowych, mamy problemy ze zbudowaniem akcji ofensywnej, dużo niedokładności i strat.

62′ – strzał rywali sprzed pola karnego – bardzo niedokładny.

64′ – uderzamy na bramkę złotoryjan – niecelnie.

66′ – Kotau łapie piłkę po strzale zawodnika Górnika.

67′ – bramkarz Górnika fatalnie interweniuje po strzale – wypluwa piłkę i do sieci dobija ją Dryja. Niestety Michał był na spalonym – wciąż 2:2!

68′ – świetnie w odpowiedzi interweniuje świdnicki bramkarz, broniąc mocne uderzenie.

71′ – zbyt mocna piłka do Misztala na prawe skrzydło, szkoda…

72′ – Lisiecki zastępuje Dryję.

74′ – powoli wkraczamy w ostatni kwadrans – niezła okazja rywali, mocne wstrzelenie piłki, nikt jej nie przecina.

76′ – niestety dla nas, piłka z prawej strony spod linii końcowej trafia na 13. metr do Chodygi i Górnik prowadzi 3:2!!!

78′ – Lipiński zmienia Kruchlaka.

80′ – mocne starcie Sowy z zawodnikiem Górnika – rzut wolny dla naszej ekipy. Żółta kartka dla gracza miejscowych.

83′ – długa piłka Dudy do Lipińskiego – do akcji wkracza bramkarz.

83′ – upada na murawę Migas – chyba problem z kolanem i to może być koniec spotkania.

85′ – Emila zmieni na te ostatnie minuty Korab.

87′ – Taranek dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego – potworne zamieszanie, szczęście po stronie rywali.

88′ – kolejna nasza wrzutka – piłkę łapie bramkarz Górnika.

90′ – starcie bramkarza gospodarzy z naszym zawodnikiem – rzut rożny.

90′ – sędzia dolicza minimum 5 minut.

90+2′ – długa piłka do Lisieckiego – nasz pomocnik nie dostawia nogi i nie zamyka tej akcji!

90+3′ – cały czas staramy się przebywać w okolicach pola karnego miejscowych – brakuje szczęścia i dokładności.

90+4 ’ – z kontrą wychodzą złotoryjanie – piłka obok naszej bramki.

90+5′ – mamy ostatni gwizdek arbitra, pomimo bardzo ambitnej walki ulegamy gospodarzom 2:3.

Poprzedni artykułPierwsza wystawa po 25 latach. Świdnicki artysta fotograf Andrzej Protasiuk zaprezentował swoje „FOTOfascynacje” [FOTO]
Następny artykułWarsztaty halloweenowe w Galerii Świdnickiej rozpoczęte! [FOTO/VIDEO]