16-letni Dawid Czerwiński ponownie znalazł uznanie w oczach trenera reprezentacji Polski juniorów młodszych. Utalentowany szczypiornista Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej uczący się aktualnie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie otrzymał powołanie na listopadowe zgrupowanie kadry i mecze towarzyskie z Rumunią!

Dawid znalazł się wśród 19 graczy powołanych przez trenera Rafała Glińskiego. Zgrupowanie od 3 do 7 listopada odbędzie się w Zakopanem. Następnie – w dniach 8 i 9 listopada Polacy zmierzą się w kontrolnych meczach z rówieśnikami z Rumunii.
/ŚKPR/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








