Nasi młodzi zawodnicy dopisali do swojego dorobku komplet punktów w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Występujący w roli gospodarza młodzicy IgnerHome Polonii-stali Świdnica pokonali drużynę Iskry Kochlice.

Biało-zieloni zwyciężyli gości 5:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jakub Drąg, a po jednym golu zanotowali Kamil Ulfik, Alex Czerwiński oraz Michał Dychus. Dodajmy, że był to drugi mecz naszych młodzików w rundzie jesiennej sezonu 2024/2025. Na inaugurację ligi w sobotę podzieliliśmy się punktami z Karkonoszami Jelenia Góra, remisując na wyjeździe 2:2.
– Nie był to łatwy mecz. Zawodnicy z Kochlic świetnie panują nad piłką i kluczem były wygrane pojedynki 1×1 w obronie oraz zabranie piłki przeciwnikowi, co się udało. W drugiej połowie nasza przewaga fizyczna wzięła już górę – wyznał po spotkaniu z Iskrą trener świdniczan, Mariusz Krupczak.
/MDvR/

![Sięgnął po mistrzostwo Polski, ale nie zamierza się zatrzymywać [ROZMOWA Z DAMIANEM LEMPARTEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/IMG_1744-238x178.jpg)


![Kolejna kradzież w drogerii. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-14-100x75.jpg)




![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)