W Galerii Świdnickiej znów ułatwiamy powrót do szkoły!
Wracamy do szkoły i wracamy z naszą ekstra akcją promocyjną!
Rozdajemy bony za paragony! Odbierz bon do salonu Empik za zakupy w innych sklepach.

Co trzeba zrobić? To proste:
W sobotę, 7 września, zrób zakupy w dwóch różnych sklepach w Galerii Świdnickiej* na łączną kwotę minimum 150 zł, zgłoś się do punktu promocji i odbierz kartę podarunkową o wartości 50zł do salonu Empik**
___________________________________________
*Karty nie będą wydawane za zakupy dokonane w salonie Empik.
**Ilość kart ograniczona.
Punkt promocji czynny 07.09.2024 r. w godzinach 11.00 – 21.00 lub do wyczerpania puli nagród.
Szczegóły w regulaminie na stronie www.galeria-swidnicka.pl
/Artykuł sponsorowany/
![Upał ich nie odstraszył! Pobiegli dla mokrych nosków ze świdnickiego schroniska [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Festiwal-Mokrych-Noskow-2026.06.28-11-238x178.jpg)

![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1-238x178.jpg)






