Strona główna 0_Slider W daleką podróż do Węglińca po przełamanie

W daleką podróż do Węglińca po przełamanie [LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica walczą o premierowe zwycięstwo w tym sezonie. Biało-zieloni mierzą się w Węglińcu z występującymi w roli gospodarzy zawodnikami Łużyc Lubań. Start meczu o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gości: Kotau, Misztal, Łaski, Ratajczak, Sobczak, Sowa, Filipczak, Korab, Mojka, Taranek, Kruchlak.

1′ – rozpoczynamy zawody.

3′ – bardzo groźna akcja świdniczan – Łaski głową przedłuża piłkę, ta finalnie po naszym uderzeniu trafia w boczną siatkę.

5′ – akcja po drugiej stronie boiska – strzał niedokładny i od bramki rozpoczyna Kotau.

7′ – Kruchlak przejmuje piłkę – ruszamy z kontrą, niestety kończy się na stracie.

9′ – zawodnik rywali błyskawicznie rusza na bramkę świdnickiego zespołu – wybijamy piłkę na rzut rożny.

10′ – akcja gospodarzy – blokujemy uderzenie i kolejny korner.

13′ – cały czas ostra walka w środku pola, nikt nie odstawia nogi, nikt nie rezygnuje i nie odpuszcza.

14′ – szybka akcja przeciwników – pozycja spalona.

16′ – długa piłka Mojki do Kruchlaka, do akcji wkracza Gąsiorowski, łapiąc futbolówkę.

20′ – ostatnie chwile z inicjatywą Łużyc – nic z tego nie wynika, goście dobrze się przesuwają i zażegnują niebezpieczeństwo.

21′ – rzut rożny dla Łużyc – wybijamy piłkę poza boisko.

23′ – teatralnie w naszym polu karnym upada zawodnik Łużyc, sędzia nie dał się nabrać.

25′ – Sobczak świetnie dorzuca futbolówkę z lewej flanki – Kruchlak był niezwykle blisko, by uprzedzić Gąsiorowskiego.

26′ – odpowiadają przeciwnicy – uderzenie, piłka na nasze szczęście mija światło bramki.

28′ – tracimy piłkę na wysokości środka boiska, kontra i dobrze blokujemy strzał.

28′ – odpowiedź świdniczan – teraz to rywale blokują próbę Taranka.

30′ – zamieszanie w polu karnym gospodarzy, defensorzy w porę opanowują sytuację.

33′ – szansa na otwarcie wyniku dla biało-zielonych – uderzamy głową po rzucie rożnym, piłka niestety mija spojenie słupka z poprzeczką.

34′ – Misztal – żółta kartka.

35′ – Milewski uderza z rzutu wolnego, piłka niewiele przelatuje nad naszą poprzeczką.

37′ – znów groźnie zaatakowaliśmy – strzał Kruchlaka zablokowany.

39′ – Mojka wpada w pole karne, mija obrońcę, uderza obok Gąsiorowskiego… Niestety nie do końca czysto i futbolówkę wybija w ostatniej chwili obrońca Łużyc!

41′ – końcówka pierwszej połowy należy zdecydowanie do nas – strzał, piłka przelatuje jednak wysoko nad poprzeczką.

43′ – w pole karne piłkę dorzuca debiutant jeśli chodzi o występ od pierwszej minuty w seniorskiej drużynie w rywalizacji o punkty – Eryk Korab – na rzut rożny futbolówkę wybijają rywale.

44′ – z naszego rogu idzie groźna kontra – wybijamy piłkę na rzut rożny.

44′ – świetna interwencja Kotau, który przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

45′ – jeszcze raz dobrze broni Kotau – ostatnie sekundy dla przeciwników.

45+’ – bardzo groźna kontra przyjezdnych – Taranek niestety dla nas zbyt mocno wypuszcza sobie piłkę.

koniec pierwszej połowy – 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą część gry – bez zmian w składzie.

47′ – przeciwnicy uderzają głową – piłka trafia w słupek – Kotau był jednak na miejscu.

47′ – świetnie przechwytuje piłkę Korab, niestety kończymy akcję niezbyt dokładnym dośrodkowaniem.

48′ – znakomita okazja – Kruchlak strzela, piłka odbija się od obrońcy i o włos mija słupek.

50′ – kolejna okazja – Sobczak niestety uderza bardzo niedokładnie.

54′ – dośrodkowują z rzutu wolnego gospodarze, bardzo mocno w polu karnym potraktowany Łaski – do piłki dopada finalnie Ziółkowski i strzela na 1:0 dla Łużyc!!!

55′ – przerwa w grze – Łaski leży na wysokości środka boiska, efekt starcia przy golu dla przeciwników. Nasz kapitan wraca na boisko.

57′ – Lipiński zmienia Kruchlaka.

60′ – bardzo dobra okazja na wyrównanie – zamieszanie, dwa wyblokowane nasze uderzenia.

63′ – Taranek żółta kartka.

63′ – Migas wchodzi na boisko za Koraba.

64′ – rzut wolny – strzelają głową rywale, futbolówka wyraźnie mija światło bramki.

66′ – uderzenie Sowy zablokowane – mamy rzut rożny.

66′ – uderzamy głową po rzucie rożnym – gospodarzy ratuje bramkarz – Gąsiorowski, fantastyczna, intuicyjna interwencja z kilku metrów.

67′ – na domiar złego Mojka źle postawił nogę – wymuszona zmiana i oby to nie była kolejna kontuzja w świdnickich szeregach. W jego miejsce Lisiecki.

70′ – poszliśmy bardzo mocno do przodu, nadziewając się na kontrę wykończoną przez Ziółkowskiego – przegrywamy 0:2!!!

71′ – Dąbrowski zastępuje Sobczaka.

71′ – Misztal strzela z 20. metra – piłka przelatuje nad poprzeczką.

72′ – Kotau broni uderzenie zawodnika gospodarzy.

73′ – niestety dla nas kolejny już raz do akcji wkracza Gąsiorowski – wyłapując futbolówkę.

74′ – atak ze sporym impetem Łaskiego – trafił czysto w piłkę, ale zobaczył żółtą kartkę.

75′ – Szymski zmienia Filipczaka.

78′ – rzut rożny dla Łużyc – wyjaśniamy sytuację.

80′ – faulowany w okolicach narożnika pola karnego Taranek – uderzamy na bramkę, broni Gąsiorowski.

82′ – jeszcze walczymy – Lipiński i łapiemy kontakt – przegrywamy 1:2!!!

85′ – mocno przycisnęliśmy – żółta kartka dla zawodnika Łużyc.

86′ – ależ to była okazja – Sowa zgrał piłkę głową, niestety nikt nie sięgnął futbolówki.

87′ – trwa oblężenie bramki Łużyc – rywale w bardzo głębokiej defensywie.

88′ – kolejna wrzutka Dąbrowskiego – Taranek zdaniem arbitra zbyt mocno pracował rękoma w polu karnym.

90′ – sędzia dolicza przynajmniej 6 minut.

90+1′ – rywale szanują czas, długo zwlekając z każdym wznowieniem gry.

90+2′ – ruszamy z kontrą 2 na 2 – niedokładnie zagrywamy i piłka pada łupem bramkarza Łużyc.

90+5′ – świetna piłka Dąbrowskiego do Szymskiego – ten w ostatniej chwili zatrzymany.

90+5′ – jak nie idzie to nie idzie – Sowa z kilku metrów uderza nad poprzeczką.

koniec spotkania, nie byliśmy znów zespołem gorszym, ale liczy się to co w sieci, a w tym elemencie ta statystyka jest dla nas nieubłagana – 2:1 dla Łużyc.

Poprzedni artykułŚwiat w miniaturze. Biennale Modelarskie w Świdnicy rozpoczęte! [FOTO]
Następny artykułWybierała nawet kolor ścian. Były dyrektor inwestycji gorzko po słowach prezydent Świdnicy