Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy sezon, mierząc się w domowym starciu z Prochowiczanką

Rozpoczynamy sezon, mierząc się w domowym starciu z Prochowiczanką [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozpoczynają sezon 2024/2025 na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podejmujemy Prochowiczankę Prochowice. Start spotkania o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład: Widła, Sowa, Łaski, Ratajczak, Mojka, Misztal, Filipczak, Taranek, Sobczak, Grochowicki, Dryja.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – rzut rożny dla rywali – dobrze wybijamy piłkę.

5′ – goście próbują uderzać na naszą bramkę – strzał bardzo niedokładny.

8′ – początek spotkania dla Prochowiczanki, która zepchnęła nas na swoją połowę.

12′ – bardzo dobra akcja świdniczan, Dryja nie sięga piłki głową.

14′ – uderzają na naszą bramkę przeciwnicy – dobra interwencja Widły.

16′ – świetna akcja świdnickiego zespołu, najpierw strzał zablokowany, później nasza próba przechodzi nad poprzeczką.

20′ – żółta kartka dla gracza Prochowiczanki – Waksmundzkiego.

24′ – precyzyjne uderzenie z dystansu Bilokina – przegrywamy 0:1!!!

26′ – wymuszona zmiana – boisko opuszcza Misztal, w jego miejsce Migas.

30′ – bardzo blisko zamknięcia akcji zawodnik Prochowiczanki – na nasze szczęście tylko boczna siatka.

33′ – Widła broni uderzenie Bilokina, piłka jeszcze odbija się od poprzeczki. Niestety nie wygląda to dobrze z naszej perspektywy.

35′ – znów groźnie pod naszą bramką – Rodrigues uderza niedokładnie.

40′ – Taranek huknął z okolicy 16. metra, piłka niewiele, ale jednak mija światło bramki.

45′ – broni Widła i za moment koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

49′ – bardzo groźnie w szesnastce Prochowiczanki – uderzał Ratajczak, obronił instynktownie bramkarz.

53′ – próbujemy atakować, ale brakuje dokładności, pomysłu.

57′ – walczył o piłkę Filipczak, zbyt ostro – żółta kartka.

58′ – Sobczak uderza, piłkę odbija bramkarz – dopada do niej Dryja i trafia na 1:1!!!

62′ – zamieszanie w polu karnym rywali – wynik bez zmian.

67′ – koronkowa akcja Prochowiczanki – wszystko strzałem kończy Ziembicki i przegrywamy 1:2!!!

71′ – nie spieszą się już prochowiczanie, my też bez pomysłu na poważne zagrożenie bramki przeciwnika. Oby to uległo zmianie.

73′ – Sikora zastępuje Sobczaka.

74′ – uderza z rzutu wolnego Sowa – „pluje” bramkarz, ale my z tego nie korzystamy.

76′ – Lisiecki zmienia Grochowickiego.

77′ – wrzucamy piłkę w pole karne, przedłuża ją Łaski, niestety nikt nie zamyka tej akcji.

80′ – Korab zmienia Mojkę.

81′ – Dryja przegrywa starcie sam na sam z bramkarzem!

84′ – dośrodkowuje z rzutu wolnego Taranek – zbyt mocno…

89′ – strzelają przeciwnicy – broni Widła.

90′ – Ratajczak opuszcza boisko, w jego miejsce Lipiński.

90+ – Sikora z żółtą kartką.

koniec spotkania – falstart na inaugurację sezonu, przegrywamy po bladym występie 1:2.

Poprzedni artykułJeździły nawet na bimbrze! Motoryzacyjne klasyki zawitały do Świdnicy [FOTO]
Następny artykułWzbudzali sensację na drogach i postojach. Rajd klasyków dotarł również do Świebodzic [FOTO/VIDEO]