Strona główna Wydarzenia Świdnica Z aparatem po Zawiszowie. Zapraszają na spacer fotograficzny

Z aparatem po Zawiszowie. Zapraszają na spacer fotograficzny

0

To będzie ostatnia wycieczka z aparatem w ramach pierwszej edycji Spacerów Fotograficznych 58100.pl. Tym razem miłośnicy fotografii spotkają się na osiedlu Zawiszów.

Piąty Spacer Fotograficzny 58100.pl wyruszy o godzinie 11:00 z ronda przy ulicy księcia Henryka Brodatego. Uczestnicy na wykonanie zdjęć będą mieli zaledwie trzy godziny, bo taka jest właśnie idea spacerów fotograficznych. Zdjęcia mogą zostać wykonane tylko i wyłącznie w trakcie wydarzenia – mówi Tomasz Pietrzyk, pomysłodawca i organizator Spacerów Fotograficznych 58100.pl. Fotografie, które powstaną w ramach wszystkich spacerów zostaną zaprezentowane podczas Światowego Dnia Fotografii, 19 sierpnia 2024 roku w Centrum Partnerstwa, w budynku znajdującym się na Placu Pokoju, przy Kościele Pokoju w Świdnicy.

Uczestnikiem spacerów fotograficznych może zostać każdy. Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, czy jesteś już pochłonięty przez to medium. Na spacer fotograficzny możesz wziąć ze sobą smartfona, kompakt, lustrzankę lub bezlusterkowca. Najważniejszym celem jest integracja i świeże spojrzenie na otaczającą nas przestrzeń – podkreśla Pietrzyk.

5. Spacer Fotograficzny 58100
13 lipca 2024
godz. 11:00,
gdzie: rondo przy ulicy księcia Henryka Brodatego (centrum osiedla Zawiszów)

/opr. mn/

Poprzedni artykułWieżę świdnickiej katedry zasłonią rusztowania. Planowane prace konserwatorskie mogą pochłonąć kilka milionów złotych
Następny artykułMaszyny do obróbki stali