Strona główna Wydarzenia Strzegom Strefy aktywności w Tomkowicach i Międzyrzeczu na finiszu

Strefy aktywności w Tomkowicach i Międzyrzeczu na finiszu [FOTO]

0

W sierpniu zakończy się budowa stref aktywności w Tomkowicach i Międzyrzeczu. Na ich realizację przeznaczono ponad 1 mln 537 tys. złotych, z czego blisko 1 mln 507 tys. złotych pokryją środki z rządowego funduszu Polski Ład.

W Międzyrzeczu zniwelowaliśmy teren inwestycji, usunęliśmy kolizję z kablem energetycznym, wykonaliśmy chodniki i miejsca parkingowe oraz miejsce integracyjne, odrestaurowaliśmy istniejące ogrodzenie. Obecnie trwają montaże ogrodzenia terenu oraz małej architektury, urządzeń zabawowych i siłowni plenerowej oraz stołów do szachów oraz piłkochwytów – opisują strzegomscy urzędnicy.

W Tomkowicach wykonaliśmy dojście i dojazd z kostki betonowej, siłownię plenerową, plac zabaw, stoły do gry w szachy i warcaby i w ping-ponga, małą architekturę, ogrodzenie, przyłącza wod-kan i energetyczne i zamontowaliśmy dwie lampy hybrydowe. Trwa wykonywanie wiaty z toaletą oraz monitoringu oraz prace związane z zakładaniem terenów zielonych i wykonywaniem nasadzeń – wyliczają.

/UM Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułNadchodzi kolejna fala upałów. Gdzie szukać ochłody? Jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą?
Następny artykułWieżę świdnickiej katedry zasłonią rusztowania. Planowane prace konserwatorskie mogą pochłonąć kilka milionów złotych