Strona główna Sport Jeździectwo Róża ze srebrem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

Róża ze srebrem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

0

Świetne, sportowe informacje dotarły do nas z miejscowości Pólko spod Lublina. Róża Tomaniewska (od września klasa 2D I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy) zdobyła srebrny medal w skokach przez przeszkody podczas finałów XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich „Lubelskie 2024”.

Ogromne gratulacje dla Róży i jej konia Dakato Gold M, którzy wywalczyli „srebro” w stawce 50 zawodników. Tak trzymaj Róża! Życzymy dalszych sukcesów. Róża reprezentuje Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy – czytamy w komunikacie I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Róża wywalczyła tym samym tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii juniorów młodszych.

/MDvR, FOTO: Kazimierz Kożuch/