Strona główna Artykuł sponsorowany Niezapomniane letnie półkolonie w Świdnicy – Zarezerwuj miejsce już dziś!

Niezapomniane letnie półkolonie w Świdnicy – Zarezerwuj miejsce już dziś!

0

Chcesz, aby Twoje dziecko spędziło wakacje pełne zabawy, nauki i niesamowitych przygód? Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata i chętne do zdobywania nowych umiejętności?
Zarezerwuj wyjątkowe półkolonie organizowane przez Twój Robot w Szkole Podstawowej nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy. Półkolonie odbędą się w dwóch terminach: 22.07-26.07 oraz 19.08-23.08.

Dlaczego Warto Wybrać Nasze Półkolonie?

Półkolonie Świdnica – Twój Robot oferuje program pełen atrakcji, który łączy edukację z zabawą. Zapisz swoje dziecko już dziś i zapewnij mu półkolonie pełne wrażeń, które rozwiną jego pasje i umiejętności!

JAKIE ATRAKCJE CZEKAJĄ NA DZIECI?

Robotyka: Kreatywne Projekty

Podczas półkolonii dzieci będą mogły odkrywać fascynujący świat robotyki, budując i programując roboty LEGO. To doskonała okazja do rozwijania logicznego myślenia i podstaw programowania w przyjaznej atmosferze.

Minecraft: Twórcze Zadania
Zajęcia z Minecrafta umożliwią dzieciom współpracę, tworzenie własnych światów i rozwiązywanie różnorodnych wyzwań. To świetna okazja do rozwijania kreatywności i umiejętności pracy w grupie.

Eksperymenty: Nauka przez Zabawę

Młodzi odkrywcy będą mogli uczestniczyć w ciekawych warsztatach eksperymentalnych. Proste i interesujące eksperymenty wprowadzą dzieci w świat nauki, łącząc zabawę z edukacją.

Sport i Zabawy: Aktywność i Rozrywka

Aktywność fizyczna to integralna część naszych półkolonii. Dzieci wezmą udział w turniejach sportowych i grach terenowych, które rozbudzą ich ducha rywalizacji i zapewnią mnóstwo ruchu.

Film Poklatkowy: Twórcze Warsztaty

Warsztaty filmowe pozwolą dzieciom zdobyć podstawowe umiejętności w animacji. Od tworzenia scenariuszy po reżyserię – mali artyści stworzą własne animacje w stylu LEGO MOVIE.

Organizacja i Opieka

Nasze półkolonie zapewniają pełną opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 16:00, z możliwością przedłużenia opieki w ramach świetlicy od 07:45 – 17:00. Wszystkie zajęcia odbywają się w bezpiecznym i nowoczesnym środowisku Szkoły Podstawowej nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy.

Terminy i Koszty

Wybierz jeden z dwóch dostępnych turnusów:

  • 22.07-26.07
  • 19.08-23.08

Koszt udziału zaczyna się już od 830 zł. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do szybkiej rezerwacji, aby zapewnić sobie najniższą możliwą cenę. Możliwa jest również płatność zaliczkowa w wysokości 250 zł.

Jak Się Zarejestrować?

Strona: Twój Robot Świdnica
Telefon: 600 380 780

Nie zwlekaj! Zapewnij swojemu dziecku wakacje pełne nauki i zabawy!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNa finał zdobyli Bystrzyka [FOTO]
Następny artykułRowerem do Galerii Świdnickiej. Kręć kilometry dla Świdnicy i odbierz nagrodę!