Dwa śliczne kociaki będą niedługo potrzebowały kochających domów.

– Mama Zuzi (czarna) i Bączka (czarno-biały) zginęła pod kołami samochodu. Miały wtedy około 5 dni. Małe kociątka trafiły pod troskliwą opiekę p. Joli z TOZ-u. Dokarmiane parę razy dziennie butelką, przytulane i głaskane niedługo skończą sześć tygodni. Razem się bawią, śpią i uczą od siebie kocich zachowań. Mimo, że jeszcze malutkie pięknie korzystają z kuwety. Bez mamy mają tylko siebie i nie chcielibyśmy rozdzielać rodzeństwa…. Kociaczki przed adopcją będą zaszczepione, ale to w swoim czasie. Obowiązuje wizyta i umowa przed adopcyjna. Tel. kontaktowy: 662 096 539 – informuje świdnicki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
/TOZ Świdnica, opr. mn/
![Zabawa na łyżwach w szczytnym celu. Charytatywna ślizgawka dla „mokrych nosków” z Pogodnej [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/IV-Jazda-dla-zwierzat-na-lodowisku-2026.03.01-mix-238x178.jpg)





![Akcja strażaków przy Westerplatte. Pożar sadzy w kominie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Westerplatte-pozar-2026.02.28-3-100x75.jpg)

![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
