Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek, 21 czerwca na drodze krajowej nr 35 niedaleko miejscowości Strzelce. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. To drugie dachowanie w tym dniu i niemal w tym samym miejscu.

Służby otrzymały zgłoszenie o godz. 21.07. – Kierujący pojazdem ford podczas pokonywania łuku drogi dk35 w kierunku Świdnicy na wysokości miejscowości Strzelce nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i wpadł w poślizg. Wyniku utraty przyczepności wpadł do przeciwległego rowu, gdzie dachował – informuje Szymon Szczepaniak, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Świdnicy.
Kierowca był w pojeździe sam. Jak informuje naczelnik świdnickiej drogówki, nie odniósł obrażeń. Policja prowadzi w sprawie zdarzenia czynności wyjaśniające.
/red./






![Dwa nocne pożary w Wirkach. Spłonęły budynki gospodarcze [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Wirki-pozar-2026.01.03-mix-100x75.jpg)


![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
