Strona główna Sport Inne Pół tysiąca uczestników w Świdnickim Teście Przedszkolaka

Pół tysiąca uczestników w Świdnickim Teście Przedszkolaka

0

Już 29 maja o godzinie 10.00 na terenie lodowisku OSiR w Świdnicy odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które zgromadzi ponad 500 przedszkolaków z okolicznych miejscowości. Świdnicki Test Przedszkolaka, bo o nim mowa, to prezentacja Projektu Tiger Kids realizowanego przez Sportowy Klub Taekwon-do „Tiger” w Świdnicy i Świebodzicach.

Świdnicki Test Przedszkolaka to wyjątkowa okazja, aby najmłodsi mieszkańcy regionu mogli zaprezentować swoje umiejętności sportowe, a także spędzić czas w duchu zdrowej rywalizacji i zabawy. Impreza skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym, które dzięki różnorodnym konkurencjom sportowym będą mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną oraz zdolności koordynacyjne.

Projekt Tiger Kids, realizowany przez Sportowy Klub Taekwon-do „Tiger”, to inicjatywa mająca na celu promocję aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Program obejmuje zajęcia z elementami taekwon-do, które rozwijają nie tylko sprawność fizyczną, ale także uczą dyscypliny, pracy zespołowej oraz samodyscypliny. W Świdnicy i Świebodzicach projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a liczba uczestników stale rośnie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu – rodziców, dziadków, opiekunów oraz wszystkich, którzy chcą wspierać najmłodszych sportowców. Świdnicki Test Przedszkolaka to nie tylko zawody, ale przede wszystkim wspólna zabawa i integracja społeczności lokalnej. Świdnicki Test Przedszkolaka to doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się, jak wiele radości i pozytywnej energii niesie ze sobą sport.

/oprac. red./

Poprzedni artykułBezdomny przez kilka dni koczował za pomnikiem Jana Pawła II. Interweniowało pogotowie
Następny artykułLewicowa prezydentka Świdnicy w biurze posła Zyski układała się z radnymi PiS