Strona główna Sport Piłka nożna Pójść za ciosem i wygrać kolejny ważny bój

Pójść za ciosem i wygrać kolejny ważny bój [BĘDZIE LIVE]

0

Już dziś piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozegrają kolejny bój o punkty, mierząc się w 31. kolejce spotkań Koleje Dolnośląskie IV ligi z Prochowiczanką Prochowice. Biało-zieloni po ubiegłotygodniowym triumfie w wymiarze 3:1 nad Polonią Środa Śląska, chcą ponownie zapunktować.

Podobnie jak przed tygodniem, tak i dziś na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dojdzie do bardzo ważnej konfrontacji dla układu środkowych rejonów tabeli. Prochowiczanie „są w gazie”, wygrali cztery ostatnie mecze i mocno nadrobili stratę do drużyn ze środka stawki. Obecnie nasz dzisiejszy rywal jest trzynasty, mając w swoim dorobku 37 punktów. Tylko dwa „oczka” więcej mają świdniczanie, plasując się na 11. lokacie. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego przełamali ostatnio serię niepowodzeń i meczów bez zwycięstwa, ogrywając u siebie Polonię Środa Śląska 3:1. Dodajmy, że pierwszy bój padł łupem prochowiczan. Jesienią ulegliśmy rywalom na wyjeździe 2:3.

Spotkanie 31. kolejki pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica i Prochowiczanką Prochowice odbędzie się w sobotę, 25 maja. Start meczu rozgrywanego na terenie OSiR-u Świdnica o godz. 17.00. Wejściówki w cenie 10 zł, kobiety i dzieci do lat 16 mają wstęp wolny. Dla tych, którzy nie dotrą dziś na stadion czekać będzie tradycyjnie tekstowa RELACJA LIVE.

31. kolejka IV ligi:
Łużyce Lubań – KS Łomnica 8:2
IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Prochowiczanka Prochowice 25 maja, 17:00
Polonia Środa Śląska – Moto Jelcz Oława 25 maja, 16:00
Chrobry II Głogów – Zenit Międzybórz 25 maja, 16:00
Słowianin Wolibórz – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 25 maja, 16:30
Miedź II Legnica – Iskra Księginice 25 maja, 14:00
Piast Nowa Ruda – Barycz Sułów 25 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów – BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 maja, 18:00
Górnik Złotoryja – Piast Żmigród 25 maja, 15:00

/MDvR/

Poprzedni artykułOd rocka po disco polo. Trwają Dni Żarowa [FOTO]
Następny artykułKolejny dzień z ostrzeżeniem pogodowym