Strona główna 0_Slider Podejmujemy u siebie Polonię Środa Śląska

Podejmujemy u siebie Polonię Środa Śląska [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mierzą się na własnym terenie z Polonią Środa Śląska. Obie ekipy w tabeli dzieli dystans zaledwie dwóch „oczek”. Start meczu zaplanowano na 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gospodarzy, Kot, Sowa, Łaski, Paliński, Misztal, Przewoźny, Witsanko, Filipczak, Paszkowski, Lipiński, Mojka.

1′ – rozpoczęcie spotkania prowadzonego przez trójkę arbitrów z KS Legnica.

3′ – rzut wolny dla świdniczan, dośrodkowujemy w pole karne, górą obrońcy rywali.

5′ – rzut wolny dla przeciwników, wrzutka i dobre piąstkowanie Kota. Jeszcze nasz bramkarz w tej sytuacji był faulowany.

7′ – uderzają z dystansu rywale – rykoszet i piłka mija światło bramki.

8′ – stały fragment gry – niestety uderzenie z bliskiej odległości i gol dla gości – przegrywamy 0:1!!!

11′ – przyjezdni od razu mocniej cofnięci na własną połowę. Niestety to podobny scenariusz jak miało to miejsce podczas jesiennego spotkania obu drużyn. Wtedy też szybki gol i wygrana 1:0, oby tym razem finał był inny.

13′ – naciskają świdniczanie, dośrodkowanie, niestety dla nas do odbitej piłki dochodzi bramkarz ze Środy Śląskiej.

15′ – Misztal – żółta kartka.

16′ – uderzenie gości z rzutu wolnego w mur.

20′ – dośrodkowujemy w pole karne, łapie futbolówkę Rędzio.

22′ – nasze ataki osłabły, gra przenosi się w okolice środka pola.

24′ – Lipiński próbuje uderzać z okolicy linii pola karnego  – niedokładnie.

25′ – Witsanko – żółta kartka.

28′ – uderza głową Lipiński – niestety piłka mija światło bramki.

32′ – kolejny rzut wolny dla naszej ekipy, wrzuca piłkę Witsanko, niestety bez efektu.

34′ – w odpowiedzi goście, piłka po wrzutce wychodzi poza pole gry.

35′ – z dystansu uderza Mojka, piłkę bez trudu wyłapuje bramkarz średzian.

38′ – kolejna wrzutka, tym razem Paszkowskiego – znów pewnie interweniują obrońcy gości.

41′ – centro-strzał z narożnika pola karnego Przewoźnego – broni Rędzio.

42′ – w ostatniej chwili powstrzymujemy w naszym polu karnym zawodnika ze Środy Śląskiej.

43′ – znów groźnie w naszej szesnastce – strzał z dystansu, świetnie broni Kot.

45′ – świetna okazja na wyrównanie – Mojka spod linii końcowej dogrywa niedokładnie i zbyt mocno.

45′ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą część spotkania.

47′ – Alex Przewoźny znajduje trochę miejsca w polu karnym i pakuje futbolówkę do sieci – mamy remis 1:1!!!

50′ – kolejny stały fragment gry – dośrodkowanie i głową do sieci piłkę kieruje Łaski – wygrywamy w tym momencie 2:1!!!

54′ – wychodzimy z kontrą – niestety Lipiński strzela obok bramki i trafia w piłkę nieczysto.

55′ – Jagielski zastępuje Lipińskiego.

58′ – Jagielski walczy w polu karnym, niestety dla nas szybciej przy piłce bramkarz Polonii.

61′ – sędzia odgwizduje rzut karny dla średzian… Uderzenie, piłka ociera słupek i wychodzi poza linię końcową!!!

62′ – błyskawicznie szansa na podwyższenie prowadzenia dla naszej ekipy – Przewoźny źle trafia w piłkę i ta przelatuje nad poprzeczką.

67′ – Lisiecki wchodzi na boisko za debiutanta w wyjściowej jedenastce – Palińskiego.

70′ – Lisiecki rusza z kontrą, niestety zbyt długo zwleka z dograniem i kończy się tylko na niebezpieczeństwie.

75′ – znów ruszmy z szybkim atakiem – bezskutecznie.

78′ – dośrodkowanie rywali – wybijamy piłkę.

80′ – zamieszanie w naszym polu karnym, broni Kot. Ucierpiał niestety w tej sytuacji Przewoźny, który opuszcza boisko, a w jego miejsce Oboladze.

83′ – uderzają na naszą bramkę przeciwnicy – piłka mija słupek bramki strzeżonej przez Kota.

87′ – Korab w miejsce Paszkowskiego.

88′ – Jagielski groźnie uderza, broni skutecznie Rędzio.

90′ – sędzia dolicza co najmniej 6 minut.

90+2′ – Jagielski w kontrze zagrywa do Koraba, ten przytomnie przepuszcza piłkę do Lisieckiego i mamy strzał oraz gola na 3:1!!!

90+4′ – Malawski zmienia Misztala.

koniec meczu – wygrywamy 3:1!!!