Strona główna Sport Inne Piknik sportowo-rekreacyjny w trzeci dzień Dni Świdnicy

Piknik sportowo-rekreacyjny w trzeci dzień Dni Świdnicy

0

Tradycyjnie już trzeci dzień Dni Świdnicy będzie należał do wszystkich tych, którzy cenią sobie ruch, zdrowy styl życia, sport i rekreację. Organizowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miejski w Świdnicy, kluby i stowarzyszenia sportowe festyn sportowo-rekreacyjny odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca na obiektach przy ulicy Śląskiej.

Aktywność proponujemy rozpocząć od godziny 10.00, gdy spod Urzędu Miejskiego wyruszy Rajd Rowerowy „Świdnica na Rowery”. Zapisy – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSept5hB1B9pmxj89iiVAszOfTzKU_4KDVguZ0TZuAgewolGYw/viewform

Po godzinnej przejażdżce uczestnicy rajdu dotrą na obiekty ŚOSiR, gdzie od godziny 12.00 do 15.00 czekać będzie moc atrakcji dla całych rodzin. – Cieszę się, że po raz kolejny spotkamy się na tym sportowym pikniku i gorąco zachęcam do wzięcia w nim udziału. Przyjęta przez nas formuła sprawia, że każdy, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie – mówi Jerzy Żądło, dyrektor ŚOSiR.

Dostępne będzie Miasteczko Sportowe LZS, stanie wielka strefa dmuchańców dla małych i dużych, specjalny plac zabaw z grami wielkoformatowymi i atrakcjami dla dzieci zbuduje Ale Heca!, stoisko z tatuażami natryskowymi dla dzieciaków wystawi FunHouse, a kluby sportowe zatroszczą się o gry, zabawy, turnieje i pokazy. W trakcie wydarzenia dostępne będą też między innymi stoiska testowe rowerów elektrycznych Storm i KTM. Nie zabraknie podsumowania organizowanego przez ŚOSiR cyklu zawodów Współzawodnictwa Szkolnego oraz koordynowanego przez Biuro Sportu Urzędu Miejskiego w Świdnicy treningu Rowerowej Stolicy Polski. Jak co roku będzie też wielka loteria z atrakcyjnymi nagrodami, z której dochód będzie przeznaczony na organizację Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych.

Wstęp na festyn jest wolny.

/OSiR/

Poprzedni artykułNagrodzone przedszkolaki zaśpiewały w teatrze [118 ZDJĘĆ]
Następny artykułBezdomny przez kilka dni koczował za pomnikiem Jana Pawła II. Interweniowało pogotowie