Strona główna Sport Piłka ręczna Świdniccy chłopcy z bardzo cennym zwycięstwem

Świdniccy chłopcy z bardzo cennym zwycięstwem

0

W ostatnią niedzielę dwie drużyny Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej walczyły o ligowe punkty. Lepiej spisali się chłopcy, którzy wygrywając w Kątach Wrocławskich wciąż liczą się w walce o medal!

Mecz naszych trzecioligowych rezerw ze Śląskiem Wrocław był dla naszych młodych zawodników przedostatnim występem w tym sezonie. Rywal okazał się wyraźnie lepszy, a jego mocne otwarcie (8:1) ustawiło mecz od pierwszych minut. Goście ostatecznie wygrali 35:23, a nasi juniorzy młodsi zebrali kolejne cenne doświadczenie.

ŚKPR II Świdnica – Śląsk Wrocław 23:35 (11:19)

ŚKPR II: Jamroży, Anioł – Kozlowski 5, Tarnowski 4, Matyjas 3, Lipek 3, Wróbel 3, D, Błaszczyk 2, Marek 2, Ruszaj 1, Mitszak, Suchecki, Zisiadis, Choiński.

Drużyna chłopców trenerki Justyny Słowik była faworytem wyjazdowego mecz z GOKiS-em Kąty Wrocławskie i co ważniejsze udowodniła to na boisku odnosząc bardzo przekonujące zwycięstwo. Pierwszą bramkę w meczu zdobyli gospodarze, ale młode Szare Wilczki odpowiedziały serią sześciu trafień i już do końca gry budowały swoją przewagę. Skończyło się efektownym zwycięstwem 39:21 (23:11). Niemal wszyscy zawodnicy wpisali się na listę strzelców!

SPR Purina Kąty Wrocławskie – ŚKPR Świdnica 21:39 (11:23)

ŚKPR: W. Szmaj – Ożóg 8, Sawicki 7, Matlak 6, Sz. Kocjan 5, Kopeć 4, Warachim 4, B. Miedziński 3, Suszycki 2, Szumowski

/ŚKPR/

Poprzedni artykułRywalizacja w ramach trzeciej edycji świdnickiego cyklu
Następny artykułZapraszają na szóstą edycję świdnickiego turnieju