Strona główna Wydarzenia Żarów Kto zagra na Dniach Żarowa 2024? Organizatorzy zdradzają pierwsze informacje o tegorocznym...

Kto zagra na Dniach Żarowa 2024? Organizatorzy zdradzają pierwsze informacje o tegorocznym święcie miasta

0

W dniach 24-25 maja odbędą się Dni Żarowa. – To będzie weekend pod znakiem imprez, zabaw i festynów. W programie dwudniowej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie – zapowiadają organizatorzy.

Organizatorzy święta miasta z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotowali w tym roku wiele nowych niespodzianek, które gwarantować będą udaną zabawę. Oprócz koncertów zespołów MIG, Piękni i Młodzi Dawid Narożny oraz exMaanam zaplanowano także szereg atrakcji dla całych rodzin. Święto miasta i gminy rozpocznie uroczysta sesja Rady Miejskiej 24 maja w auli Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie, na której zostaną wręczone Złote Dęby oraz statuetki „Maciusie” – zapowiadają żarowscy urzędnicy.

Tegoroczne Dni Żarowa zaplanowano w dniach 24-25 maja. Bawić będziemy się, podobnie jak w minionym roku, na targowisku miejskim przy ul. Dworcowej w Żarowie. Na scenie zaprezentują się także lokalni artyści. Nie zabraknie konkursów, zabaw dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Odbędą się również prezentacje w ramach organizowanego konkursu „Gmina Żarów ma talent”. Imprezami towarzyszącymi będą wydarzenia sportowe, w tym turniej zakładów pracy w piłkę nożną, turniej koszykówki ulicznej i zawody wędkarskie – wyliczają.

Program tegorocznych Dni Żarowa ma zostać ogłoszony niebawem.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułDlaczego warto uczyć się rysunku?
Następny artykułPodstawowe kroki w renowacji samochodu – Poradnik dla początkujących