Strona główna Sport Inne Hubert na drugim stopniu podium podczas MP w Będzinie

Hubert na drugim stopniu podium podczas MP w Będzinie [FOTO]

0

Z bardzo dobrej strony pokazała się dwójka zawodników UKS-u Taekwon-do Gryf Świdnica biorąca udział w Mistrzostwach Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w formułach Point Fighting i Light Contact oraz Kick Light Kadetów Starszych i Młodszych Polskiego Związku Kickboxingu w Będzinie.

W zawodach, w których było zgłoszonych ponad 1000 zawodników, Hubert Jasinowski zdobył srebrny medal w formule point fighting juniorów kat. -79 kg. Marcel Zieliński natomiast w formule KickLight w kategorii kadetów starszych -47 kg po bardzo wyrównanej walce przegrał z zawodnikiem z Gliwic, który finalnie zdobył brąz w jednej z najbardziej obsadzonych kategorii zawodów. Tak więc mimo przegranej i tak słowa uznania za stoczony na wysokim poziomie pojedynek – komentuje Waldemar Zdebski, który był podczas tych zawodów kierownikiem naszej ekipy.

/MDvR, FOTO: użyczone/

Poprzedni artykułZnakomita frekwencja podczas zmagań z „Królową sportu” [FOTO/WYNIKI]
Następny artykułUczennica II LO z tytułem wicemistrzyni Polski!