Strona główna Sport Inne Klaudia z brązowym krążkiem mistrzostw kraju!

Klaudia z brązowym krążkiem mistrzostw kraju!

0

Stegu Arena w Opolu była w ostatni weekend miejscem zmagań zawodniczek i zawodników walczących w Mistrzostwach Polski Juniorów U21 w judo. W stolicy Opolszczyzny nie zabrakło sportowców z UKS-u Judo Świdnica.

W kategorii kobiet do 48 kg, Klaudia Borowiec po ciężkich walkach wywalczyła brązowy medal krajowego czempionatu. Nasze bliźniaki – Antoni i Stanisław Romanikowie (obaj walczący w kategorii wagowej do 60 kg) uplasowali się z kolei na miejscach piątych, przegrywając starcia o brązowe medale. – Dodajmy, że kategoria panów była bardzo mocno obsadzona i na starcie stanęło aż 35 zawodników. Pomimo wszystko panowie udowodnili, że należą do czołowych juniorów w tej kategorii wagowej w Polsce – komentuje sztab UKS-u Judo Świdnica.

/MDvR, FOTO: UKS Judo Świdnica/