Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla całego Dolnego Śląska ostrzeżenia dotyczące możliwości wystąpienia silnego wiatru.

Ostrzeżenie I stopnia przewiduje wystąpienie silnego wiatru 5 lutego od godz. 2.00 do 18.00. – Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu – informują synoptycy. Prawdopodobieństwo wystąpienia prognozowanych zjawisk oceniono na 80%.
Warto pamiętać o zabezpieczeniu przedmiotów, pozostawionych na balkonach, tarasach i przydomowych posesjach i w miarę możliwości parkować samochody z dala od drzew.
/red./








![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)